Sociální podnikání

Poskytujeme náhradní plnění

Konečně! Od 1. ledna 2015 můžeme znovu poskytovat takzvané náhradní plnění firmám se 25 a více pracovníky, které nezaměstnávají lidi s postižením. Je totiž jejich povinností ze zákona odebírat zboží nebo služby od sociálního podniku, pokud se chtějí vyhnout pokutě. O této státní podpoře zaměstnávání OZP si více můžete přečíst také zde, stejně tak i tom, proč jsme museli počkat až doteď. Znáte firmu, která by měla o naše výrobky a služby zájem? Dejte nám vědět.

A aby bylo jasné, co nabízíme, tak si to rychle prolítneme, co říkáte?

ZDRAVÁ JÍDELNA

Při firemních akcích v Toulcově dvoře zajišťujeme občerstvení (obědy, rauty, coffee breaky), kavárnám pravidelně dodáváme dorty nebo polévky, firemní zákazníci od nás odebírají slané koláče, chlebíčky, moučníky a zeleninové mísy na své akce.

Čím se naše výrobky liší od běžné nabídky? Chlebíček od nás může být z domácího pečiva, vybírat můžete i z méně obvyklých zeleninových a luštěninových variant (cizrnový, celerový ad.) Kromě dobré chuti, čerstvosti a důrazu na zdravé stravování svou objednávkou podpoříte také zaměstnávání lidí se zdravotním postižením a garantujeme vám šetrnost k životnímu prostředí.

 

INFOCENTRUM

Infocentrum se točí kolem zpracováváním informací. Můžeme pro vás zhotovit text naučné stezky, vyrobit informační panel na zadané téma, uspořádat přednášku v Toulcově dvoře podle vašich požadavků nebo uskutečnit prohlídku Toulcova dvora.

KERAMICKÁ DÍLNA

Hrníčky bývají klasickým zaměstnaneckým benefitem na konci roku, ale my toho máme na skladě mnohem více. Originalitou nešetříme, aniž by to bylo na úkor funkčnosti našich výrobků. Kromě výrobků z keramiky nabízíme zákazníkům workshopy a kurzy práce s hlínou či točení na kruhu.

TRUHLÁŘSKÁ DÍLNA A PÉČE O ZELEŇ

Posekáme zahradní plevel na cimprcampr, ošetříme stromy, aby dále plodily zlatá jablíčka, a postaráme se o rekultivaci zeleně. Také v dílně jsme připraveni uspořádat zajímavé worskhopy, jako např. jak se staví ptačí budky. A co takhle naše truhlářské výrobky na zakázku?

Líbí se Vám, co děláme? Víte o někom, kdo by o naše výrobky a služby měl zájem? Kontaktujte naši obchodní ředitelku a nechte si vysvětlit více.