Zdravá jídelna a catering – nabídkový list

SLUŽBY NA KLÍČ, CATERING

  • Zajistíme občerstvení na váš seminář nebo konferenci. Více si přečtete Catering_ENVIRA_2020.
  • V rámci firemních a společenských akcí (svatby, rodinné oslavy) na Toulcově dvoře zajišťujeme občerstvení formou cateringu (rautu)V paletě našich služeb na Toulcově dvoře jsou  také snídaně a večeře

NAŠE DOMÁCÍ KUCHYNĚ

Přijít na Toulcův dvůr za jídlem není hřích. Denně začínáme kvalitní surovinou, pokračujeme šetrnou přípravou a končíme poctivou porcí. V naší nabídce najdete tradiční česká jídla, vegetariánskou kuchyni i výborné dezertyPostarají se o Vás kuchaři a barmani  se zdravotním znevýhodněním. Dbáme na to, aby byl talíř sestaven dle zásad zdravé výživy.  V sezóně vaříme převážně ze surovin, které jsme sami vypěstovali nebo nakoupili od regionálních dodavatelů. 

AKTUÁLNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK NALEZNETE zde.

Otevírací doba jídelny je: PO – PÁ: 11:00 – 18:00 hodin, SO – NE: 10:00 – 18:00 hodin.  

Současná situace v deštných pralesích nám není lhostejná, proto NEPOUŽÍVÁME PALMOVÝ OLEJ. Jako důkaz jsme od organizace Lestari, z.s. obdrželi zlatou známku.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. Je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.

Napsat komentář