Nezařazené

Únorové novinky z Infocentra

S pomalu se blížícím příchodem jara pro Vás máme hned několik novinek:

První novinka se týká sortimentu našeho obchůdku: rozšířili jsme nabídku medu, nabízíme nyní i med „Včelí mystérim“ a med obsahující nektar z ostropestřce mariánského. Včelí mystérium obsahuje med z lesních květů s přidáním mateří kašičky, pylu, propolisu, matečníkových obalů a včelích víček. Ideální kombinace pro posílení imunity a prevenci proti onemocnění, kterou v nynějším chladném období zajisté oceníte. Ostropestřec mariánský (med obsahuje cca 75% nektaru z této byliny) je zase znám svými pozitivními detoxikačními účinky na lidský organizmus, zejména játra. Pomáhá i při kožních alergiích, depresích, bolestech hlavy a nizkém tlaku. Skvělá prevence jarní únavy a navíc očista těla po zimě!

 Medy

Další novinkou v našem obchůdku je zbrusu nová keramická bižuterie. Koupit u nás můžete náušnice, přívěsky a prstýnky, případně i různé magnetky, vše ve veselých pastelových barvách. Přichystejte se tedy spolu s námi na příchod jara stylově a v novém!

Keramika_Majda

Keramika_Majda3

Kromě rozšiřování nabídky zboží se rovněž snažíme být Vám co nejvíc k dispozici. Otevírací doba Infocentra je nyní ve všední dny rozšířena na 9 – 16.30 hod, navíc se od března vrací otevírací doba o víkendech k původnímu rozmezí 10 – 18 hod. 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu a připomínáme: stále sbíráme dotazníky na spokojenost s našimi službami, opět můžete vyhrát originální výrobek z naší keramické dílny!

Dotazník ke stažení zde: http://www.toulcuvdvur.cz/32041-unorove-novinky-z-infocentra (po vyplnění prosím odešlete na info@toulcuvdvur.cz)