BLOG, Volná pracovní místa

Volná pracovní pozice – pomocný zahradník.

Hledáme nového pracovníka na pozici pomocný zahradník/ce. Jedná se o chráněné pracovní místo určené pouze pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Pracoviště: ENVIRA, o. p. s., Kubatova 32/1, Hostivař, 102 00 Praha 10
Pozice: pomocný zahradník

Pracovní úvazek: 0,3 – 0,75

Pracovněprávní vztah: pracovní smlouva na dobu určitou

Minimální stupeň vzdělání: základní

Nástup: v dubnu

Náplň práce:

  • Zahradnické práce na zahradnických plochách v Toulcově dvoře a přilehlých zahradnictvích
  • V průběhu pracovního procesu je zajištěno vzdělávání v oboru

Požadujeme:

Fyzickou zdatnost

Aktivní přístup a ochotu učit se nové věci

Schopnost práce v týmu

Znalost českého jazyka

Spolehlivost

Podmínkou: !doklad zdravotního znevýhodnění

Vzdělání: základní

Praxe: praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

Práci v rozvíjející se organizaci, která se zaměstnáváním osob se zdravotním znevýhodněním věnuje od roku 2009.

Příjemné pracovní prostředí Střediska ekologické výchovy hl. m. Prahy Toulcův dvůr. Pracoviště není bezbariérové.

Další informace: ENVIRA, o. p. s. je zaměstnavatel více než 50% osob se zdravotním postižením z celkového počtu zaměstnanců. Na chráněných pracovních místech ve všech jeho provozech pracují pracovníci OZP (Zdravá jídelna, Rukodělná dílna, Zahradnictví a údržba budov a areálu).

Komu se hlásit a jak:

V případě zájmu zasílejte životopis na adresu bohackova@toulcuvdvur.cz v nejbližším termínu. Do zasílaného životopisu prosím uveďte, jaké je Vaše vzdělání, Vaše pracovní zkušenosti (zejména zkušenosti s prací na podobné pozici) a jaký máte doklad zdravotního znevýhodnění.

Vybrané uchazeče pozveme na osobní schůzku.

Kontaktní osoba: Veronika Boháčková, e-mail: bohackova@toulcuvdvur.cz